Polityka prywatności

Polityka przetwarzania danych osobowych

Z dniem 25 maja 2018 r. w życie weszło Rozporządzenie Ogólne o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Dzięki Twoim danym osobowym możesz złożyć zamówienie w naszym sklepie oraz otrzymywać od nas informacje, zarówno związane z przesyłką, jak i handlowe oraz marketingowe. RODO pozwala Ci kontrolować to, co dzieje się z Twoimi danymi i zarządzać ich przetwarzaniem. 

Administrator danych osobowych

Administratorem danych osobowych jest Fundacja Aplica, ul.Sadowa 10, 41-200 Sosnowiec, NIP: 6443506842.

Źródła danych osobowych

Decydując się na zakup w naszym sklepie na https://kiosk.metanoia.priv.pl/ przekazujesz nam dane, które podlegają przetwarzaniu w celu realizacji zamówienia.

Odbiorcy danych osobowych

Twoje dane są przekazywane do podmiotów, z którymi współpracujemy w celu realizacji zamówienia (np. IT, księgowe, prawne, spedycyjne). Należą do nich dostawcy towarów oraz firmy pośredniczące w płatnościach - zakres wskazanych podmiotów może ulec zmianie, jeśli nawiążemy dodatkową współpracę z firmami należącymi do wymienionych typów działalności. Szczegółowa lista poniżej:

  • Poczta Polska S.A.
  • Dotpay Sp. z o.o.

Dodatkowe informacje dotyczące danych osobowy znajdują się w &13 Regulaminu (https://kiosk.metanoia.priv.pl/pl/i/Regulamin/3)

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl